Road Riot for Tango

Road Riot for Tango dla iPhone

Czas trochę namieszać na ulicach

Road Riot for Tango to hołd złożony zręcznościowej grze Spy Hunter z lat 80. ubiegłego wieku. W trakcie gry przede wszystkim musimy unikać pocisków nieprzyjaciela.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty gameplay
  • Możliwość dostosowania czułości sterowania
  • Prosta kontrola
  • Świetna dla casualowych graczy

Wady

  • Denerwujące zakupy dodatków
  • Braki w poziomach

Dobry
7

Road Riot for Tango to hołd złożony zręcznościowej grze Spy Hunter z lat 80. ubiegłego wieku. W trakcie gry przede wszystkim musimy unikać pocisków nieprzyjaciela.

Wyłudzacz pieniędzy

Celem Road Riot for Tango jest jazda przez ulice, wysadzanie jak największej liczby samochodów, a przy okazji zbieranie monet. Te można wykorzystać później, aby udoskonalić nasz samochód. Przy okazji jest kilka różnych misji do wykonania.

Road Riot for Tango staje się monotonny już po chwili. A kolejne poziomy różnią się tylko lepszymi pojazdami, nieco trudniejszymi do rozwalenia samochodami i koniecznością dalszego udoskonalania swojej maszyny.

Jeśli korzystacie z mało popularnego komunikatora Tango, to możecie połączyć się ze znajomymi i rywalizować z nimi. Tango idzie śladem innego komunikatora LINE, który wydaje wiele dodatkowych narzędzi i usług.

Road Riot for Tango podobnie jak wiele innych gier zachęca do dokonywania mikropłatności. W tym przypadku jesteśmy jednak szczególnie kuszeni tekstami typu „Wygrałeś nagrodę, kup kamienie, aby ją odebrać”. Jest to szalenie irytujące. Podobnie zresztą jak alternatywna forma zarabiania monet w Road Riot for Tango, czyli oglądanie filmików.

Banalnie prosta

Sama rozgrywka jest banalnie prosta. W Road Riot for Tango przytrzymujemy palec na zapłonie broni i strzelamy, przechodząc z lewej strony na prawo i odwrotnie.

Możemy dostosować regulację czułości i zmodyfikować nasz samochód. Zmiany w sterowaniu można dokonać w zależności, czy chcemy, aby było łatwiej, czy też trudniej w trakcie gry.

Potrzeba więcej poziomów

Grafika w Road Riot for Tango jest dobra i nic więcej. Istnieją tylko cztery różne etapy i są one dość monotonne – zmieniają się tylko kolory otaczającego nas terenu. Gra robi się nieco ciekawsza, gdy pojawiają się tzw. boostery. Całość nie jest jednak w żadnym wypadku spektakularna.

Muzyka w całym Road Riot for Tango jest zawsze taka sama – to złowrogi ton rodem z horrorów. Na szczęście jest mało uciążliwy i po chwili zaczynamy się do niego przyzwyczajać.

Dobra dla niedzielnych graczy

Road Riot for Tango to niezła gra dla użytkowników grających w gry od czasu do czasu, którzy chcą zagrać w coś szybkiego i niezbyt skomplikowanego. Dla prawdziwych fanów wyścigów i zręcznościówek nie oferuje zbyt wiele. Więcej poziomów, różnorodność oraz dodatkowe utrudnienia tego dziś brakuje w tej grze.

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Road Riot for Tango

Download

Road Riot for Tango 1.15.15

Opinie użytkowników o Road Riot for Tango

Sponsorowany×